Eluks vajalike oskuste omandamise kursused

Koertekool Kratt pakub erinevaid kursuseid, kus koerad saavad omandada eluks vajalikke oskuseid.

Juuli II nädalast alustavad uuesti Koera õpetamise baaskursus ja Tagaõuest kaugemale. Registreerida saab lehekülje allosas.

Hetkel on tunniplaanis järgmised kursused:

Koera õpetamise baaskursus

Soovid oma koera õpetada, aga ei tea kust alustada? Või on sul juba täiskasvanud koer, kellega sa tahaksid õppida kasutama erinevaid koolitusvõtteid ning õppida treeningut efektiivsemalt läbi viima?

Baaskursusel varustame me õpilasi teadmisega, kuidas viia koer töömeeleollu, kuidas õpetada edukalt koduses elus vajalikke oskuseid ja millisel moel saab muuta koera õppeprotsessis aktiivseks osapooleks. Rikkalikud loengumaterjalid toetavad õppimist väljaspool trenniaega ja väiksed treeninggrupid pakuvad rohkelt võimalusi küsimuste esitamiseks ning loovad õppimist soodustava turvalist õhkkonna.

 

Kestus: 10 akadeemilist tundi (11 nädalat) Hind: 150 € 

NB! Maksta saab ka osamaksetena

Treener: Emma Jäger Asukoht: Tabasalus VÕI veebikeskkonnas
Grupi suurus: 4 koera Aeg: K algusega 17 ja 18

 Registreerida saab lehekülje allosas!

 

Tagaõuest kaugemale

Kas su koer tahab entusiastlikult tervitada kõiki möödujaid ja on valmis võõrastelt inimestelt rõõmuga võileiva käest napsama? Või määrab su koera esinemise edukuse näitustel ja võistlustel see, mitu viinerit konkurendil maha pudenenud on?

Süstemaatilise lähenemisega on võimalik õpetada koeri vabatahtlikult loobuma erinevatest ahvatlustest ja see oskus võib ühel päeval päästa isegi koera elu. Lisaks on see kursus oma lihtsuse tõttu lõbus vaheldus klassikalisele koertekoolile.

Kestus: 10 akadeemilist tundi (11 nädalat) Hind: 150 €

NB! Maksta saab ka osamaksetena

Treener: Emma Jäger Asukoht: Tabasalu
Grupi suurus: 4 koera Aeg: K õhtud kl 19:00

 Registreerida saab lehekülje allosas!

 

NB! Kursusel osaledes tuleb arvestada, et tegemist on paketiga, kus tunnid toimuvad kindlal perioodil ja kindlatel aegadel vastavalt treeningplaanile. Kui õpilasel jääb mõni nädal vahele, siis osavõtutasu tagastamisele ei kuulu ning tundi järele teha ei saa.

Kõik meie kursused on mahukad ning eeldavad kogu kursuse vältel usinasti kodutööde tegemist. Kursuste juurde kuulub teoreetiline materjal ning harjutuste videod ja juhtnöörid kooli veebikeskkonnas või siis raamat, mis laenatakse välja. Kui kahtled, kas antud kursused sobivad ka sinule, küsi julgelt: info[ät]koertekoolkratt.ee

Enne trennidesse registreerumist tutvu kindlasti treeningute üldtingimustega.

Järgmised kursused algavad juulis 2018 ja kursustele saab registreeruda siin:

 

Add to favorite