Eluks vajalike oskuste omandamise kursused

Koertekool Kratt pakub erinevaid kursuseid, kus koerad saavad omandada eluks vajalikke oskuseid.

Kursused algavad uuesti oktoobris. Vahepealsel ajal saab osta kutsikate sotsialiseerimiskursuse kirjalikud loengumaterjalid, milles kaetakse põhjalikult kõik olulised teemad kutsika kasvatamisest ja millele lisatud 140 videonäite abil on hea kodus iseseisvalt harjutada. Rohkem infot saab, kui kirjutada info (at) koertekoolkratt.ee

Hetkel on tunniplaanis järgmised kursused:

Kutsikate sotsialiseerimiskursus

Sul on koju tulemas või juba olemas väike kutsikas? Meie kutsikakursus on mõeldud värskelt koju toodud kutsikatele ja koeranoorukitele ja seal saavad kaetud kõik olulisimad koeraga kooselamise teemad:

  • Sotsialiseerimine (hirmude ennetamine, enesekindluse arendamine)
  • Närimise, puhtusepidamise jms küsimused
  • Eluks vajalikud oskused nagu puhkamine, rihmas liikumine, juurdetulek, enesekontroll jne

Selle väga individuaalse lähenemisega kursuse põhirõhk läheb sotsialiseerimisele ja tunnid toimuvad seetõttu erinevates kohtades. Õppetöö toimub nii kontakt-tundides kui ka veebipõhiste kodutööde esitamise kaudu. Kontakt treeneriga on seega minimaalselt 2x nädalas garanteeritud ja jooksvate murede korral on õpilasel alati koht, kus abi küsida.

Kursuse juurde kuulub ka väga mahukas veebimaterjal (ligi 80 erineva teemalist postitust ja ohtralt videoid). Nendele materjalidele on ligipääs veebiõpilastele kui ka kontakt-tunni õpilastele võrdselt. Veebipõhisel õppel on kaks võimalust: osalejakoht (min 2x nädalas kodutööde esitamisega) ja vaatlejakoht (õpilane saab lugeda kõiki materjale, kuid ise kodutöid ega küsimusi esitada ei saa).

Kestus: 10 akadeemilist tundi (11 nädalat) ja 10 veebipõhise kodutöö teemalist arutelu treeneriga Hind: Osalejakoht kontakt-tundides 170 €  (õppematerjalid veebis, 1x ndl kontakt-tund ja 1x ndl veebinõustamine)

Osalejakoht veebikoolis 150 €   (õppematerjalid veebis, 2x ndl veebinõustamine)

Vaatlejakoht: 70 (Ligipääs ca 80le õppematerjalile- harjutused, videod, loengud ja kutsikanäited. Kursuse algusest liitujad saavad vaatlejakoha ka veebikooli kodutööde sektorisse)

NB! Maksta saab ka osamaksetena

Treener: Emma Jäger Asukoht:

  • Esimesed tunnid Laki 25 ja hiljem vastavalt tunni teemale asukoht Tallinnas ja lähiümbruses 
  • veebikeskkonnas
Grupi suurus: 4 koera Aeg: Laupäeva ennelõunal

Tagaõuest kaugemale

Kas su koer tahab entusiastlikult tervitada kõiki möödujaid ja on valmis võõrastelt inimestelt rõõmuga võileiva käest napsama? Või määrab su koera esinemise edukuse näitustel ja võistlustel see, mitu viinerit konkurendil maha pudenenud on?

Süstemaatilise lähenemisega on võimalik õpetada koeri vabatahtlikult loobuma erinevatest ahvatlustest ja see oskus võib ühel päeval päästa isegi koera elu. Lisaks on see kursus oma lihtsuse tõttu lõbus vaheldus klassikalisele koertekoolile.

NB! Kui su koer erutub teisi koeri nähes nii, et ei suuda süüa ega hingata, võib kursus Murelikud koerad olla parem valik isegi siis, kui su koer on tegelikult sõbralik ja üldse mitte hirmunud 🙂

Kestus: 10 akadeemilist tundi (11 nädalat) Hind: 150 €

NB! Maksta saab ka osamaksetena

Treener: Emma Jäger Asukoht: Laki 25 ja Pirita Selveri Mypet treeningsaal
Grupi suurus: 3-4 koera Aeg: Esmaspäeva õhtuti (Pirita) ja laupäeva hommikuti

 

Koera õpetamise baaskursus

Soovid oma koera õpetada, aga ei tea kust alustada? Või on sul juba täiskasvanud koer, kellega sa tahaksid õppida kasutama erinevaid koolitusvõtteid ning õppida treeningut efektiivsemalt läbi viima?

Baaskursusel varustame me õpilasi teadmisega, kuidas viia koer töömeeleollu, kuidas õpetada edukalt koduses elus vajalikke oskuseid ja millisel moel saab muuta koera õppeprotsessis aktiivseks osapooleks. Rikkalikud loengumaterjalid toetavad õppimist väljaspool trenniaega ja väiksed treeninggrupid pakuvad rohkelt võimalusi küsimuste esitamiseks ning loovad õppimist soodustava turvalist õhkkonna.

Kestus: 10 akadeemilist tundi (11 nädalat) Hind: 150 € 

NB! Maksta saab ka osamaksetena

Treener: Mari Piht Asukoht: Pirita Selveris Mypet treeningsaalis
Grupi suurus: 3 koera Aeg: esmaspäeva õhtuti

NB! Kursusel osaledes tuleb arvestada, et tegemist on paketiga, kus tunnid toimuvad kindlal perioodil ja kindlatel aegadel vastavalt treeningplaanile. Kui õpilasel jääb mõni nädal vahele, siis osavõtutasu tagastamisele ei kuulu ning tundi järele teha ei saa.

Kõik meie kursused on mahukad ning eeldavad kogu kursuse vältel usinasti kodutööde tegemist. Kursuste juurde kuulub teoreetiline materjal ning harjutuste videod ja juhtnöörid kooli veebikeskkonnas või siis raamat, mis laenatakse välja. Kui kahtled, kas antud kursused sobivad ka sinule, küsi julgelt: info[ät]koertekoolkratt.ee

Enne trennidesse registreerumist tutvu kindlasti treeningute üldtingimustega.

Add to favorite