Kassikursus (online)

Oled võtmas endale kassist pereliiget, kuid vajad rohkem teadmisi? Või on Sul juba kass kodus, kuid tema käitumises esineb aspekte, mis pole Sulle kuigi meele järele ja Sa ei tea, mida ette võtta?

Kassikursusel pakume õpilastele teadmiste pagasi mõistmaks, mida hiirekuningad õnnelikuks eluks vajavad ning kuidas me neile seda pakkuda saame. Käsitletud saavad praktilised küsimused liivakasti valikust ja autosõiduga harjutamisest kassi uude koju toomise ja pere teistele loomadele tutvustamiseni. Rõhku paneme kasside käitumise ja kommunikatsiooni tutvustamisele. Samuti proovime praktiliste näidete abil lahendusi leida võimalikele käitumisalastele muredele ja kassidega kaasnevatele väljakutsetele. Ikka selleks, et elu koos kassiga oleks mõnus ja stressivaba.

Üldinfo

Kestus: 6 nädalat veebikeskkonnas Hind:
Osalejakoht 150 eurot (ligipääs õppematerjalidele, juhendaja konsultatsioonid ja tagasiside kodutöödele).
Lugejakoht 70 eurot (ligipääs õppematerjalidele, kursuse algusest liitujad saavad vaatlejakoha ka veebikooli kodutööde sektorisse).
Treener: Laura Kiiroja Asukoht:  veebikeskkond
Grupi suurus: 

NB! Kursuseväliselt on võimalik osta ka ühekordseid erakonsultatsioone. Erakonsultatsioon viiakse läbi veebi vahendusel ning kestab kuni 2 tundi. Hind 50€.

Õppekava:

I nädal

Kuidas kassid õpivad – õppimisteooria

Kuidas treenida kassi

Esimese nädala kodune ülesanne

II nädal

Toakass või õuekass

Mida vajab kass täisväärtuslikuks eluks

Teise nädala kodune ülesanne

III nädal

Kassipoja sotsialiseerimine

Kassi koju toomine

Kolmanda nädala kodutööd

IV nädal

Kasside vaheline agressiivsus

Omaniku või teiste inimeste vastu suunatud agressiivsus

V nädal

Probleemne käitumine, osa 1: valesse kohta urineerimine/roojamine ning sirtsutamine

Probleemne käitumine, osa 2: ülemäärane grooming ehk kasukalakkumine, mittesöödavate materjalide söömine, stressist/igavusest tingitud ülesöömine

VI nädal

Kasside meeled ja kommunikatsioon

Kasside ealised iseärasused ja arenguperioodid

Veel võimalikke küsimusi ja vastuseid

 

Uus kursus alustab 25. jaanuaril! Lugejakohtadele ning erakonsultatsioonidele saab registreerida igal ajal. Registreerimiseks saatke kiri aadressile laura[ät]koertekoolkratt.ee

 

 

Add to favorite