Kassikursus (online)

Oled võtmas endale kassist pereliiget, kuid vajad rohkem teadmisi? Või on Sul juba kass kodus, kuid tema käitumises esineb aspekte, mis pole Sulle kuigi meele järele ja Sa ei tea, mida ette võtta?

Kassikursusel pakume õpilastele teadmiste pagasi mõistmaks, mida hiirekuningad õnnelikuks eluks vajavad ning kuidas me neile seda pakkuda saame. Käsitletud saavad praktilised küsimused liivakasti valikust ja autosõiduga harjutamisest kassi uude koju toomise ja pere teistele loomadele tutvustamiseni. Rõhku paneme kasside käitumise ja kommunikatsiooni tutvustamisele. Samuti proovime praktiliste näidete abil lahendusi leida võimalikele käitumisalastele muredele ja kassidega kaasnevatele väljakutsetele. Ikka selleks, et elu koos kassiga oleks mõnus ja stressivaba.

Üldinfo

Kestus: 6 nädalat veebikeskkonnas Hind: 150 eurot
Treener: Laura Kiiroja Asukoht:  veebikeskkond
Grupi suurus: 

NB! Kursusel osaledes tuleb arvestada, et tegemist on paketiga, kus tunnid toimuvad kindlal perioodil ja kindlatel aegadel vastavalt treeningplaanile. Kui õpilasel jääb mõni nädal vahele, siis osavõtutasu tagastamisele ei kuulu ning tundi järele teha ei saa.

Uus kursus alustab oktoobri III nädalal! Registreerida saab siit:

 

Add to favorite