Koeraspordi kursused

Koertekool Kratt pakub koeraspordi kursuseid. Hetkel on tunniplaanis järgmised kursused:

Võistluskuulekuse algkursus (kahes osas)

Kui oled oma koerale õpetanud selgeks igapäevaelus vajalikud oskuse ja saavutanud võimlemisega hea füüsilise vormi, tekib paljudel küsimus, mis edasi? Üks tohutult põnev valikuvariant on teha tutvust võistluskuulekusega.

See on spordiala, kus koer ja omanik liiguvad koos ja koer täidab kiiresti ja täpselt omaniku antud korraldusi. Kuulekusspordi alasid on mitmeid, kuid põhielemendid on üsna sarnased. Meie kursus on üles ehitatud valdavalt sheipingupõhisele õppele ning selleks, et saavutada käitumistel võimalikult hea kvaliteet, toimub õpe lisaks päriselu kohtumistele paralleelselt ka veebikeskkonnas.

NB! Kursusel osalemiseks on vajalik eelnev osalemine Koera õpetamise baaskursusel ja võimlemise baaskursusel.

 

Kestus: 10 nädalat + 10 nädalat Hind: 150 €
Treener: Emma Jäger Asukoht: Veebikeskkond + vahiküla plats (või kokkuleppel muu sobiv koht) 
Grupi suurus: 4 Aeg: Veebikeskkonnas puuduvad kindlad trenniajad, kontakttrennid on esmaspäeviti kl 19:30 

NB! Kursusel osaledes tuleb arvestada, et tegemist on paketiga, kus tunnid toimuvad kindlal perioodil ja kindlatel aegadel vastavalt treeningplaanile. Kui õpilasel jääb mõni nädal vahele, siis osavõtutasu tagastamisele ei kuulu ning tundi järele teha ei saa.

Kõik koeraspordi kursused on mahukad ning eeldavad kogu kursuse vältel usinasti kodutööde tegemist. Kursuste juurde kuulub teoreetiline materjal ning harjutuste videod ja juhtnöörid kooli veebikeskkonnas. Koeraspordi trennides ei tegeleta üldist koerakasvatust puudutavate küsimustega, nende lahendamiseks on sobivam koerte koolitamise baaskursus. Kui soovid välja selgitada, kas antud kursus sobib sinu koerale, kirjuta: info[ät]koertekoolkratt.ee

Enne trennidesse registreerumist tutvu kindlasti treeningute üldtingimustega.

Järgmised kursused algavad juulis 2018 ja kursustele saab registreeruda saab siin:

Add to favorite