Kursused (info ja registreerimine)

Meie kooli kursused toimuvad semestrites ja semestrid algavad 4 x aastas jaanuaris, aprillis, juulis ja oktoobris. Online kursuste vaatlejakohta saab osta aga aastaringselt (valikus kutsikate sotsialiseerimiskursus, üksindusahistuse kursus ja kassikursus). Kursused toimuvad Harjumaal, Tallinnas (Pirita ja Mustamäe) ja veebikeskkonnas.

Kõigil kursustel lähtutakse põhimõttest: soovitud käitumine = preemia, soovimatu käitumine = info, et treeningplaan vajab kohendamist. Karistuse kasutamine ei kuulu meie kursusel kasutatavate töövõtete hulka.

Murelikud koerad

See individuaalse lähenemisega kursus on mõeldud kõigile, kellel on reaktiivne koer. Kas Su koer haugub möödujate peale? Tirib rihmas igasse ilmakaarde? Peab saama kõigiga nina kokku panna, sest muidu läheb endast välja? Või tahaks Sinu koer hoopis surest hirmust sulada seinaga ühte ja muutuda nähtamatuks? Siis on see kursus just Sulle!

  • Reaktiivsete koerte kursus algajatele
  • Reaktiivsete koerte kursus edasijõudnutele

Loe lähemalt ja registreeri siit

Sotsialiseerimiskursused

Kuidas õpetada oma kutsikat suhtuma positiivselt uutesse nähtustesse, helidesse, olenditesse? Kuidas õpetada teda viisakalt mängima inimese või liigikaaslasega? Iga sotsiaalse oskuse õpetamiseks läheb vaja pisut erinevaid teadmisi.

 

  • Sotsialiseerimiskursus kutsikatele (2-5 kuud)
  • Sotsialiseerimiskursus pubekatele (alates 6 kuud)

Loe lähemalt ja registreeri siit

Üksindusahastuse kursus

Koju jõudes kuuled juba kaugelt, et su koer ulub. Sa ei julge ust avada, sest ei tea mis seekord vastu vaatab. Üksindusahastus kummitab paljusid koeri ja see on tülikas probleem, millega tegeleda. Õnneks on olemas viisid, kuidas õpetada oma koera üksiolemist paremini taluma.

 

  • Kursus üksindusärevusega koertele

Loe lähemalt ja registreeri siit

  Kassikursus

Kuidas olla oma kassi parim sõber? Millised märgid näitavad, et kassil on stress ja kuidas teda sellest välja tuua? Kursuselt saad lihtsad juhised, kuidas õpetada kassi vabatahtlikult puuri minema, traksides jalutama jpm. Kursus tuleb kasuks igale kassiomanikule, kuid on rangelt soovituslik kõigile käitumishäiretega kassidele!

  • Kursus kassiomanikele

Loe lähemalt ja registreeri siit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Võimlemise ja fitnessi kursused

Loe lähemalt ja registreeri siit

Add to favorite