Mari Valgma on nüüd sertifitseeritud koerte fitness treener!

Meie koolis tegutsev treener Mari Valgma, kes hakkab juba sel suvel andma võimlemise grupitrenne, osales Debbie Torraca juhendamise all alates 2016 aasta juunist Fenzi Dog Sports Academy’s koerte fitnesstreeneri kursusel . Tegemist oli äärmiselt intensiivse ja mahuka kursusega, kus Mari pidi lisaks teooria õppimisele pidevalt tegema praktikat erinevate koertega ning esitama oma tööd igal nädalal mitmel korral videopildis oma juhendajale. Kursuse lõpus tuli esitada lõputööna 4 koera juhtumi analüüs, kus Mari pidi panema paika vastava koera treeningplaani ja selle ka ellu viima. Lõputöö eduka sooritamise järel pääses Mari eksamile, mille ta sooritas samuti positiivsele tulemusele. Seega võib Mari ennast nüüd uhkusega nimetada: Certified Professional Canine Fitness Trainer, ehk sertifitseeritud professionaalne koerte fitness treener.

Loomulikult on Mari lisaks antud kursusele osalenud jooksvalt ka teistel sama kooli temaatilistel kursustel ning jätkab pideva enesetäiendusega ka tulevikus. Seega saavad meie kooli õpilased kõik rõõmustada, sest Mari juures võimeldes võib olla kindel, et olete heades kätes :).

 

Palju õnne, Mari, veelkord tubli töö tegemise eest!

Add to favorite

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga