Murekoerte kursused

Koertekool Kratt pakub erinevaid murekoerte kursuseid.

 

Murelikud koerad: reaktiivsete koerte moodul, algajad

Kas sinu koer läheb teisi koeri või muid olendeid nähes tänaval endast välja? Kas sul on tunne, et sa ei suuda teda kinni hoida, kui ta närviliselt rihmas tirima hakkab? Kas sul on piinlik, kui ta haugub möödujate peale nagu segane?

Sellel ainulaadsel kursusel õpime me me oma koera paremini lugema ja tema võimeid hindama selliselt, et peremees/perenaine ei peaks tema jalutamisel hirmu tundma. Koerad õpivad aga ärriti nägemisel rahulikuks jäämist ja omanikuga kontakti võtmist. Töö toimub alguses individuaalselt ja hiljem rangelt kontrollitud väikestes gruppides suure vahemaaga teistest koertest.

Kursuse juurde kuulub mahukas lugemismaterjal veebikeskkonnas ja kodused ülesanded treeneri juhendamisel. See tähendab, et õpilane saab treeneriga kontaktis olla mitu korda nädalas ja koostada oma koerale väga personaalse treeningplaani 🙂

Kestus: 8 akadeemilist tundi (9 nädalat) Hind: 250 eurot

Soodushind 200 eurot nädala sees päevastel aegadel!

NB! Maksta saab ka osamaksetena

Treener: Mari Teras Asukoht: Pirita-Kose, Raja tn Mustamäel
Grupi suurus: 1-2 koera korraga Aeg: Kokkuleppel õpilastega, 1 x nädalas kohtumine ja vähemalt 1 x nädalas veebipõhise kodutöö üle arutlemine

 Registreerida saab lehekülje allosas

Murelikud koerad: reaktiivsete koerte moodul, edasijõudnud

Kas saad juba üsna edukalt oma reaktiivse koeraga tänaval jalutatud, kuid tahaksid vähendada vahemaid ärritiga veelgi ning osaleda lõpuks ka koeraüritustel? Või on eesmärk leida oma koerale viimaks mõned koer-sõbrad?

Edasijõudnute kursusel tegeleme me õpitud oskuste ülekandmisega päris-ellu, üldistame koera oskuseid ja paneme nende oskused proovile keerulistes oludes. Selle kursuse eesmärk on viia koerajuhi oskused treeningute planeerimisel uuele tasemele ja anda treeningule viimane lihv.

NB! Edasijõudnute kursusel osalemiseks on vajalik eelnev osalemine algajate kursusel.

Kestus: 8 akadeemilist tundi (9 nädalat) Hind: 250 € 

NB! Maksta saab ka osamaksetena

Treener: Mari Teras Asukoht: Tallinn
Grupi suurus: 2-4 koera Aeg: Õpilastega kokkuleppel, 1 x nädalas kohtumine ja vähemalt 1 x nädalas veebipõhise kodutöö üle arutlemine

 Registreerida saab lehekülje allosas

 

Murelikud koerad: üksindusahistuse moodul

Kas su koer ei jää sinust sekunditki maha ja läheb paanikasse isegi, kui lähed vaid korraks teise tuppa? Kas ta nutab või märatseb, kui peab üksi koju jääma või läheb selles olukorras päris lukku?

Üksindusahistus on kole mure, mis kimbutab paljusid koeri, kuid korraliku treeningplaani ja süsteemse tööga on võimalik olukorda paremaks teha ja miks mitte ka probleemi lõplikult lahendada. Parim variant selle probleemiga tegelemiseks on kindlasti online-kursus, kus õpilased saavad töötada omas tempos koduseinte vahelt lahkumata.

Kestus: nii kaua kui vaja Soodusind: 70 € (facebooki grupis saab küsida nõu harjutuste kohta ja arutleda kursust puudutavatel teemadel)

NB! Maksta saab ka osamaksetena

Treener: Emma Jäger Asukoht: Veebikeskkond
Grupi suurus: Aeg: Veebikeskkonnas puuduvad kindlad trenniajad, õpilased ise valivad tempo ja kodutöö esitamise sageduse (treener vastab max 2x2min videotele nädalas)

 Registreerida saab lehekülje allosas

 

NB! Kursusel osaledes tuleb arvestada, et tegemist on paketiga, kus tunnid toimuvad kindlal perioodil ja kindlatel aegadel vastavalt treeningplaanile. Kui õpilasel jääb mõni nädal vahele, siis osavõtutasu tagastamisele ei kuulu ning tundi järele teha ei saa.

Kõik murelike koerte kursused on mahukad ning eeldavad kogu kursuse vältel usinasti kodutööde tegemist. Kursuste juurde kuulub teoreetiline materjal ning harjutuste videod ja juhtnöörid kooli veebikeskkonnas. Kui kahtled, kas antud kursused sobivad ka sinule, küsi julgelt: info[ät]koertekoolkratt.ee

Enne trennidesse registreerumist tutvu kindlasti treeningute üldtingimustega.

Järgmised kursused algavad 19. oktoobril 2020Kursustele registreerumine on avatud meie esilehel.

 

 

Add to favorite