Murekoerte kursused

 

Koertekool Kratt pakub erinevaid murekoerte kursuseid. Hetkel on tunniplaanis järgmised kursused:

Murelikud koerad: reaktiivsete koerte moodul, algajad

Kas sinu koer läheb teisi koeri või muid olendeid nähes tänaval endast välja? Kas sul on tunne, et sa ei suuda teda kinni hoida, kui ta närviliselt rihmas tirima hakkab? Kas sul on piinlik, kui ta haugub möödujate peale nagu segane?

Sellel kursusel õpime me me oma koera paremini lugema ja tema võimeid hindama selliselt, et peremees/perenaine ei peaks tema jalutamisel hirmu tundma. Töö toimub alguses individuaalselt ja hiljem rangelt kontrollitud väikestes gruppides suure vahemaaga teistest koertest.

Kestus: 10 akadeemilist tundi (11 nädalat) Hind: 178 € soodushind (hind tõuseb alates juuni semestrist seoses veebipõhise juhendamise mahu olulise kasvuga)
Treener: Mari Piht Asukoht: Pirita-Kose, Kadaka tee
Grupi suurus: 1-2 koera Aeg: Kokkuleppel õpilastega, 1 x nädalas kohtumine ja vähemalt 1 x nädalas veebipõhise kodutöö üle arutlemine

 

Murelikud koerad: reaktiivsete koerte moodul, edasijõudnud

Kas saad juba üsna edukalt oma reaktiivse koeraga tänaval jalutatud, kuid tahaksid vähendada vahemaid ärritiga veelgi ning osaleda lõpuks ka koeraüritustel? Või on eesmärk leida oma koerale viimaks mõned koer-sõbrad?

Edasijõudnute kursusel tegeleme me õpitud oskuste ülekandmisega päris-ellu, üldistame koera oskuseid ja paneme nende oskused proovile keerulistes oludes. Selle kursuse eesmärk on viia koerajuhi oskused treeningute planeerimisel uuele tasemele ja anda treeningule viimane lihv.

NB! Edasijõudnute kursusel osalemiseks on vajalik eelnev osalemine algajate kursusel.

Kestus: 10 akadeemilist tundi (11 nädalat) Hind: 178 € soodushind (hind tõuseb alates juuni semestrist seoses veebipõhise juhendamise mahu olulise kasvuga)
Treener: Emma Jäger Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus, kokkuleppel
Grupi suurus: 2-4 koera Aeg: Õpilastega kokkuleppel, 1 x nädalas kohtumine ja vähemalt 1 x nädalas veebipõhise kodutöö üle arutlemine

 

Murelikud koerad: üksindusahistuse moodul

Kas su koer ei jää sinust sekunditki maha ja läheb paanikasse isegi, kui lähed vaid korraks teise tuppa? Kas ta nutab või märatseb, kui peab üksi koju jääma või läheb selles olukorras päris lukku?

Üksindusahistus on kole mure, mis kimbutab paljusid koeri, kuid korraliku treeningplaani ja süsteemse tööga on võimalik olukorda paremaks teha ja miks mitte ka probleemi lõplikult lahendada. Parim variant selle probleemiga tegelemiseks on kindlasti online-kursus, kus õpilased saavad töötada omas tempos koduseinte vahelt lahkumata.

Kestus: 10 nädalat Hind: 150 €
Treener: Emma Jäger Asukoht: Veebikeskkond
Grupi suurus: Aeg: Veebikeskkonnas puuduvad kindlad trenniajad, kodutööde esitamine ja analüüs toimub vähemalt 2x nädalas

 

NB! Kursusel osaledes tuleb arvestada, et tegemist on paketiga, kus tunnid toimuvad kindlal perioodil ja kindlatel aegadel vastavalt treeningplaanile. Kui õpilasel jääb mõni nädal vahele, siis osavõtutasu tagastamisele ei kuulu ning tundi järele teha ei saa.

Kõik murelike koerte kursused on mahukad ning eeldavad kogu kursuse vältel usinasti kodutööde tegemist. Kursuste juurde kuulub teoreetiline materjal ning harjutuste videod ja juhtnöörid kooli veebikeskkonnas. Kui kahtled, kas antud kursused sobivad ka sinule, küsi julgelt: info[ät]koertekoolkratt.ee

Enne trennidesse registreerumist tutvu kindlasti treeningute üldtingimustega.

Järgmised kursused algavad aprillis 2018 ja kursustele saab registreeruda siin:

 

Add to favorite