Veebikursused

Koertekool Kratt pakub lisaks kontakt-tundidele erinevaid veebipõhiseid kursuseid.

Mida kujutab endast veebikursus?

  • Veebikursusel osaleja saab ligipääsud www.koertekoolkratt.ee veebikeskkonnas leiduvatele õppematerjalidele.
  • Õppematerjalid on kirjalikud. Suur hulk videoid ja pilte teevad nende lugemise mõnusamaks ning harjutused paremini mõistetavaks.
  • Kõik harjutused on lahti seletatud samm-sammult ning nende juurde on lisatud videonäidised, kuidas algusest lõpuni õpetada.
  • Valitud kursustel on võimalik osta: a) osalejakoht, mis tagab treeneri kirjaliku tagasiside kodutöödele ja õpilase küsimustele etteantud mahus. b) vaatlejakoht, mis tagab ligipääsu kõigile kirjalikele materjalidele.

Siin saab näha kahe populaarsema veebikursuse “köögipoolt”:

Kellele sobib veebikursus?

  • Veebikursus on suurepärane valik, kui sinul või su koeral ei ole võimalik kontakt-tundides osaleda
  • Veebikursus on ideaalne valik iseseisvale õppijale (eriti, kui sul on hea nägemismälu)
  • Veebikursus on hea lahendus neile, kes soovivad survevabalt omas tempos õppida ja pühenduda rohkem ennast huvitavatele teemadele
  • Enda treeningute filmimine ja analüüsimine aitavad õppijal muutuda märkimisväärselt teadlikumaks oma mehaanikast ning vältida edukamalt samade vigade kordamist.
  • Enda treeningute filmimine arendab lisaks õppija trenniplaneerimise oskust ja vähendab esinemisärevust.
  • Enda treeningute filmimine toob sageli esile detailid, mida trenni käigus ei jõuagi märgata.

NB! Veebiõpe on kõige efektiivsem nende õpilaste jaoks, kes töötavad aktiivselt kaasa, filmivad ja analüüsivad oma trenne ning julgevad treeneriga jagada ka neid momente, mil trenn eriti edukalt ei sujunud.

Hetkel saadaval olevad veebikursused:

Kutsikate sotsialiseerimiskursus vaatlejakoht: 70 eurot

osalejakoht: 150 eurot
See kursus katab vastse kutsikaomaniku jaoks kõik kõige olulisemad teemad puhtusepidamisest ja sotsialiseerimisest kuni viisakate eluks vajalike käitumiste õppimiseni. Kuna kutsikad on nii erinevad, õpime koostama kutsika individuaalset sotsialiseerimisplaani ja lisamaterjalina saavad õpilased tutvuda 3 väga erineva päriselt olemas oleva kutsika iganädalase sotsialiseerimisplaanidega. Kokku üle 70 teema ja 140 videoga kursus, mis sobib suurepäraselt värskele kutsikaomanikule või koeravõttu planeerivale inimesele.

Registreeri: info(ät)koertekoolkratt.ee
Pubekate sotsialiseerimiskursusvaatlejakoht: 70 eurot

osalejakoht: 150 eurot
Siin kursusel on veebikoolis loetavad kõik teemad, mis kutsikakursuselgi, sest puberteedieas tuleb üldiselt värske pilguga kõik kutsikapõlves õpitu üle vaadata ja meelde tuletada. Lisandunud on aga veidi keerukamad enesekontrolli harjutused ning kursuse vältel keskendume rohkem "viisakuskäitumiste" õppimisele ja pubekaga ühise keele leidmisele.

Registreeri: info(ät)koertekoolkratt.ee
Murelikud koerad- algajadvaatlejakoht: 70 eurot
See kursus on mõeldud neile koeraomanikele, kelle koer kaotab tänaval teisi koeri, inimesi või muud nähes enesevalitsuse ja hakkab tirima ja/või haukuma nende suunas. Samuti sobib see kursus neile, kelle koer vastupidi ei julge tänaval liikuda, püüab pugeda peitu või "kiilub kinni". Kursusel õpib koeraomanik lugema oma koera kehakeelt, hindama tema võimeid, õpetama talle tänaval liikumiseks vajalikke oskuseid ja keerulistes olukordades rahulikuks jäämist ning kontakti võtmist omanikuga. Igale koerale koostatakse individuaalne treeningplaan vastavalt tema muredele.

Registreeri: info(ät)koertekoolkratt.ee
Murelikud koerad- edasijõudnudvaatlejakoht: 70 eurot
Sellel jätkukursusel viime algajate kursusel õpitud oskused uuele tasemele ja õpetame koeri üldistama õpitud oskuseid keerulisematesse oludesse.

Registreeri: info(ät)koertekoolkratt.ee
Üksindusahistuse kursusSOODUSHIND:
osalejakoht: 70 eurot
Kui sinu koer ei taha jääda üksi koju ja väljendab seda lõhkumise, karjumise või enesevigastamisega, siis selle kursuse süsteemne treeningplaan aitab seda muret vähendada või seljatada. Eriti hea on alustada aga juba siis, kui su koer läheb vaid pisut ärevaks üksi jäädes, sest mida varem treeninguga alustada, seda paremad on tulemused.

Registreeri: info(ät)koertekoolkratt.ee
Võimlemise baaskursusvaatlejakoht: 85 eurot (hind sisaldab võimalust esitada koolitajale tagasisideks kaks 2-minutilist videot ja 5 küsimust)
Võimlemise baaskursusel õpime kõiki põhilisi võimlemise harjutusi ning seda, kuidas harjutuste raskustaset tõsta. Kursusel toodud harjutuste najal paraneb koera rüht, tugilihased muutuvad tugevamaks ning väheneb vigastuste risk. Antud harjutused peaksid kuuluma iga koera päevarutiini 🙂
Kursus koosneb 17 loengust ja 22 harjutuste videost.

Rohkem infot ja registreeri: mari.valgma(ät)koertekoolkratt.ee
Kus mu käpad on?vaatlejakoht: 85 eurot (hind sisaldab võimalust esitada koolitajale tagasisideks kaks 2-minutilist videot ja 5 küsimust)
Kas koer tundub kitsastes kohtades natuke kohmakas? Tundub, et ta ei tea täpselt, kus ta käpad on? Või isegi seda mitu käppa tal on? Või sooviksite hoopis koeraspordiks koera kehatunnetusele lihvi anda?
Käpakursusel on 25 harjutust koera kehatunnetuse arendamiseks. Harjutustes kasutame nii üle lattide astumisi kui ka käpatargeteid, millega õpetame tuntud mängu Twister stiilis koeri teadlikult käppasid erinevatele pindadele tõstma.

Rohkem infot ja registreeri: mari.valgma(ät)koertekoolkratt.ee
Kassikursusvaatlejakoht: 70 eurot
osalejakoht: 150 eurot
See kursus on hea valik kõigile kassiomanikele. Kursusel õpime paremini tundma kasside hinge-elu ja saame teada miks nad käituvad nii nagu nad käituvad. Lisaks õpime koos erinevaid muret valmistavaid käitumisi muutma ja kasulikke trikke kassile juurde õpetama.

Registreeri: info(ät)koertekoolkratt.ee
Add to favorite