Võimlemise kursused

 VÕIMLEMISTRENNIDESSE UUSI ÕPILASI VASTU EI VÕETA!

Koertekool Kratt pakub erinevaid koerte võimlemise ehk fitnessi kursuseid. Hetkel on tunniplaanis järgmised kursused:

Kus mu käpad on?

Koer läheb kitsastes kohtades igale poole vastu? Või tunduvad liigutused kohmakad ja koordineerimata? Kutsikal tunduvad jalad igal pool laiali olevat? Tahad koeraga võistlussporti harrastada?

Kus mu käpad on? on suurepärane kursus kutsikatega võimlemisega alustamiseks ning täiskasvanud koerte kehatunnetuse parandamiseks. Käpatargetite abil õpetame koerale koordineeritud ja kontrollitud liigutusi erinevates suundades. Kursuse käigus tekib koeral parem arusaam oma keha suurusest ning erinevate käppade kasutamisest. Mida parem on kehatunnetus, seda parem on ka lihaste reaktsioonikiirus 😉 Ehk siis väga heal tasemel kehatunnetus on sporti pürgivatel koertel hädavajalik.

Kursuse harjutuste tegemiseks kodus on vaja erinevate targetite olemasolu (sobivad erinevad puuplaadid, lillepotialused, kausid jms) ning kahte latti (sirged puuoksad, harjavarred vms).

 

Kestus: 8 akadeemilist tundi (9 nädalat) Hind: 175 €
Treener: Mari Valgma Asukoht:

 Mustamäe tee 43, Tallinn

Grupi suurus: 3-4 koera Aeg:

Hetkel uusi gruppe ei ole!

 

Võimlemise baaskursus

Tahaksid, et koer oleks võimalikult mitmekülgselt treenitud? Soovid alustada koerte fitnessiga, aga ei tea, kust alustada? Tahaksid rohkem teada koerte rühist ja heast vormist harjutuste sooritamisel? Milliseid märke jälgida, et vigastustele vajadusel võimalikult kiiresti jälile saada?

Võimlemise baaskursus loob tugeva baasi koera üldfüüsilisele treeningule, mis võiks kuuluda iga koera elustiili juurde. Kursus õpetab oma koera jälgima ning märkama nüansse koera kehahoiakus. Samuti annab kursus ülevaate harjutuste ülesehituse ja keerulisemaks muutmise loogikast, et kodus iseseisvalt harjutustega jätkata.

Kodus harjutuste tegemiseks on vajalik vähemalt ühe tasakaalupadja olemasolu, soovitavalt võiks olla kaks patja.

Kursusel saab osaleda koeraga alates kuuendast elukuust, aga soovitame siiski osalemisega oodata kuni koer on aastane. Sealt edasi sobib kursus igas vanuses koerale.

Kestus: 8 akadeemilist tundi (9 nädalat) Hind: 175 €
Treener: Mari Valgma Asukoht:

Mustamäe tee 43, Tallinn

Grupi suurus: 3-4 koera Aeg:

Hetkel uusi gruppe ei ole!

 

Võimlemise jätkutrennid

Kui võimlemise baaskursus on läbitud ja huvi võimlemise vastu on jätkuv, siis on õpilastel võimalus võimlemist jätkata edasijõudnute trennides.

Edasijõudnute võimlemise trennides muutuvad harjutused oluliselt raskemaks ja dünaamilisemaks. Lisaks on kursuse põhirõhk sellel, kuidas harjutusi omavahel kombineerida ning võimlemiskavad loomingulisemaks muuta.

Kodus harjutuste tegemiseks on vajalik vähemalt kahe tasakaalupadja ja ühe tasakaaluoa olemasolu.

NB! Võimlemise jätkutrennides osalemiseks on vajalik võimlemise baaskursuse läbimine.

 

Kestus: Vastavalt õpilase soovile Hind: 15€ / trenn
Treener: Mari Valgma Asukoht:

Mustamäe tee 43, Tallinn

Grupi suurus: 3-4 koera Aeg:

Hetkel uusi gruppe ei ole!

 

NB! Kursusel osaledes tuleb arvestada, et tegemist on paketiga, kus tunnid toimuvad kindlal perioodil ja kindlatel aegadel vastavalt treeningplaanile. Kui õpilasel jääb mõni nädal vahele, siis osavõtutasu tagastamisele ei kuulu ning tundi järele teha ei saa.

Kõik võimlemiskursused on mahukad ning eeldavad kogu kursuse vältel usinasti kodutööde tegemist. Kursuste juurde kuulub teoreetiline materjal ning harjutuste videod ja juhtnöörid kooli veebikeskkonnas. Võimlemistrennides ei tegeleta üldist koerakasvatust puudutavate küsimustega. Kui koeral on mõni konkreetne füüsiline mure, siis palume enne võimlemistrenni registreerumist ühendust võtta treeneriga e-maili teel: mari.valgma[ät]koertekoolkratt.ee

Enne trennidesse registreerumist tutvu kindlasti treeningute üldtingimustega.

Add to favorite